Get Adobe Flash player

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26
wacht03
wacht04
wacht05
wacht_1
wacht_2
wacht_3
Facebook Image

Wat doet SWB binnenkort?


Strict Standards: Declaration of JevDate::toSql() should be compatible with JDate::toSql($local = false, JDatabase $dbo = NULL) in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/components/com_jevents/libraries/jevdate.php on line 16
No events
August 2022
S M T W T F S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Ledensite

aanmelden voor de ledensite

Winterhike voor de Wacht tijdens de bakwedstrijden

De Bakwedstrijden zijn vorige week begonnen en deze week kregen we een hiketocht.   Het werd een route met veel opstakels, afsluitingen wegens broedseizoen en ..... een boze boswachter van staatsbosbeheer.
(Van onze verslaggevers Terry, Henriette en Querine)

Winterhike voor de Wacht tijdens de bakwedstrijdenMet de auto werden we per bak gedropt bij het startpunt van de hike: Het natuurgebied de Wilck.

Eerst moesten we een sluisje over en daarna liepen we via de grasdijk de rode-paaltjes-route. Het natuurgebied de Wilk was afgesloten wegens het broedseizoen en daarom moesten we een omleidingsroute lopen. Omdat de Ooievaars dat niet doorhadden werd Stuurman Ton uitgenodigd voor een kopje thee bij de boswachter van Staatsbosbeheer. Hij kreeg als dank een vrij dure herinnering mee aan deze hike...

Vanaf dat punt volgden we de Vierheemskinderenweg en kwamen langs een Kaasboerderij. Daarna ging de tocht door weilanden met heel veel plassen (lekker stampen!!) en liepen we langs het Archeon en de 4 windmolens todat we door een tunneltje de N11 konden kruisen. Daar stond de bezemwagen klaar om ons weer naar de Winthont terug te brengen.