Get Adobe Flash player

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26
wacht03
wacht04
wacht05
wacht_1
wacht_2
wacht_3
Facebook Image

Wat doet SWB binnenkort?


Strict Standards: Declaration of JevDate::toSql() should be compatible with JDate::toSql($local = false, JDatabase $dbo = NULL) in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/components/com_jevents/libraries/jevdate.php on line 16
No events
August 2022
S M T W T F S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Ledensite

aanmelden voor de ledensite

Highland Games 2012: “Kil onder de kilt !

Schoter kon het weer niet: Mist, druilerige motregen en een volledig gebrek aan zonneschijn. De perfecte omstandigheden voor Highland Games 2012 die op 17 november voor de eerste keer georganiseerd werden aan de Treinweg in Alphen aan den Rijn.  
Highland Games 2012:  “Kil onder de kilt !(Van onze verslaggever: Mischa van Lindt)


LAAT JE UITDAGEN  stond er op het spandoek bevestigd aan het hek van het toernooiveld voor de 3 Clans die met elkaar de strijd aangingen. De organiserende McDonalds Clan was gestoken in Kilt en Schotse rok (wat bij dit weer op zich al een uitdaging was !)


Met het zingen van het schotse volkslied door de coaches van de Clans (Lady C. Whopper, Lord McBalddt en Lord Burger King) werden de Games geopend.

De 3 Clans bestreden elkaar met de traditionele Highland Game onderdelen zoals paal werpen (hoe vaak over de kop), Moker werpen, boomstam slepen, Tug of War, enz. 
Vooral het onderdeel “werpanker” was spectaculair: Regelmatig moest het anker na een gigantische worp uit de drassige klei worden opgegraven! Bij het kano-touwtrekken had ik toch een paar natte pakken verwacht, maar helaas werd dat spectakel aan het publiek onthouden..

Toen alle scores waren opgeteld bleek dat de wisselbeker door koninklijk bezoek werd uitgereikt. Queen Mary of Scotland overhandigde de wisselbeker aan de uitzinnige Burger Kings Clan. De Ooievaars bak behaalde met slechts 1 punt verschil met de nummer 2 de eerste plaats. Hurrah ! Hurray !

Het was een geweldig evenement georganiseerd door de Tasman Stam van Scouting Willem Barendsz!      Meer foto’s vind je hier