Get Adobe Flash player

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26
wacht03
wacht04
wacht05
wacht_1
wacht_2
wacht_3
Facebook Image

Wat doet SWB binnenkort?


Strict Standards: Declaration of JevDate::toSql() should be compatible with JDate::toSql($local = false, JDatabase $dbo = NULL) in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/components/com_jevents/libraries/jevdate.php on line 16
No events
August 2022
S M T W T F S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Ledensite

aanmelden voor de ledensite

Fun Forest: Surfen tussen de kruinen van de bomen

Op 6 Oktober was er voor de wacht geen wind, water en zeilen, maar klommen we naar de toppen van de bomen bij Fun Forest in Amsterdam.
(Van onze verslaggervers: Querine en Stan)Fun Forest: Surfen tussen de kruinen van de bomen

Om 10 uur stapten we in de auto’s die ons (via de meest vreemde routes) naar Fun Forest in Amsterdam brachten (de chauffeurs hadden waarschijnlijk alleen waterkaarten bij zich). We kregen eerst een instructie en tuigjes aan en zeer charmante helmen op ons hoofd. Daarna werden we in 2 klim-teams (14- en 14+) opgedeeld. Binnen enkelen minuten krioelde het van de Calimero’s tussen de boomtakken! Er waren verschillende niveaus qua moeilijkheid van het parcours. Bij de meeste bomen was een platform met een of andere manier om bij de volgende boom te komen.

De banen bestonden vooral uit tokkelen en waren erg leuk. Er was ook een surfplank om tussen 2 bomen te surfen, dus we voelden ons snel thuis onder het bladerdak. Omdat Stan alles op de gevoelige plaat wilde vastleggen simuleerde hij zeer realistisch dat hij hoogtevrees had. Sommige kraaiennest klimmers hadden duidelijk weinig moeite met de eenvoudige parcours en poseerden gewillig voor onze fotograaf.

Meer foto’s vind je hier!