Get Adobe Flash player

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26
wacht03
wacht04
wacht05
wacht_1
wacht_2
wacht_3
Facebook Image

Wat doet SWB binnenkort?


Strict Standards: Declaration of JevDate::toSql() should be compatible with JDate::toSql($local = false, JDatabase $dbo = NULL) in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/components/com_jevents/libraries/jevdate.php on line 16
No events
August 2022
S M T W T F S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Ledensite

aanmelden voor de ledensite

Boten het water uit voor onderhoud !

Na heel wat regelwerk is het dan toch gelukt om een vrachtwagen met kraan te krijgen! Nu het ijs op de Oude Rijn weer gesmolten is, kunnen de boten het water uit gehesen worden. ( van onze verslaggeefster Cindy. ) Op 25 februari kan de vloot eindelijk het water uit voor het nodige onderhoud. Twee vletten worden bij de Winthont aan de kant gezet, dit gaat zeer snel en voorspoedig. de chauffeur, die dit voor het eerst doet, is zeer behendig met zijn kraan. Gelukkig hebben we veel hulp van sterke ouders, zodat de vletten goed neergelegd kunnen worden. Voordat ze op balken op de grond gelegd worden, wordt eerst het zwaard eruit gehaald: Voor de jongste zeeverkenners is dat best zwaar. Ondertussen varen de Bootsen en Kwartiermeesters met Stuurman Jelke naar de Gnephoek, met hun fietsen aan boord. Bij de Gnephoek gaan de andere twee vletten het water uit en worden in de schuur opgesteld. Voordat we het in de gaten hebben is bij de aankomst bij de Gnephoek de LV01 al het water uit! Wat is die kraan-chauffeur snel. Het is een heel werk om de vletten achterin de schuur te krijgen: ze worden op een karretje gezet en zo verder de schuur ingereden. Daar worden de boten gekeerd, want we willen eerst de onderkant schoonmaken, schuren en schilderen. Dat klinkt heel simpel, maar is een heel meetwerk, omdat de boot op zijn kant verschoven moet worden voordat zij weer gekeerd kan worden. Ook hier zijn we weer erg blij met de sterke ouders die zijn komen helpen. De middag wordt besteed aan het schoonmaken van de twee vletten en de vlonders. Doordat de scouts zo hard gewerkt hebben, waren we wonderbaarlijk snel met deze klus klaar. Volgende week kan het schuurwerk beginnen