Get Adobe Flash player

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26
wacht03
wacht04
wacht05
wacht_1
wacht_2
wacht_3
Facebook Image

Wat doet SWB binnenkort?


Strict Standards: Declaration of JevDate::toSql() should be compatible with JDate::toSql($local = false, JDatabase $dbo = NULL) in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/components/com_jevents/libraries/jevdate.php on line 16
No events
August 2022
S M T W T F S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Ledensite

aanmelden voor de ledensite

Scout-TV aanwezig bij het afscheid Stuurman Paul

Op 14 januari nam Stuurman Paul afscheid van de wacht. Na 4,5 jaar leider bij de zeeverkenners te zijn geweest heeft hij besloten meer tijd te gaan besteden aan onze Tasmanian Devils (Wildevaart). “Afgelopen jaar is de leiding van de zeeverkenners uitgebreid met 2 stuurlieden. Daarom werd het tijd om het stokje over te dragen en te focussen op de andere uitdagingen binnen onze club (o.a. bestuur, website en CWO-trainer)” In het diepste geheim hadden de zeeverkenners zich eerder op de dag d.m.v. een postenspel goed voorbereid op het verzorgen van een uur lang Scout TV. Herinneringen, anekdotes, hilarische terugblikken en grappen wisselden elkaar af. Zo werd Paul gepersifleerd als de held van het knikken en knakken aan dek (ochtendgymnastiek op kamp), zijn typische uitspraken, de zeillessen, de stunts. Ook hadden de scouts een interview voorbereid waarbij o.a. aan het licht kwam: waarom die baard? Verder hoe Paul scouting een warm hart toedraagt. En… hij wil nog eens graag op zeeverkennerskamp met de Winthont naar de Biesbosch, dus wie weet! We zien Paul gauw weer terug bij verschillende (groeps)activiteiten. Meer foto’s vind je hier