Get Adobe Flash player

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26

Warning: Creating default object from empty value in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/modules/mod_sp_image_rotator/helper.php on line 26
stam01
stam02
stam03
stam04
stam05
stam06
Facebook Image

Wat doet SWB binnenkort?


Strict Standards: Declaration of JevDate::toSql() should be compatible with JDate::toSql($local = false, JDatabase $dbo = NULL) in /home/deb44111/domains/scoutingwillembarendsz.nl/public_html/components/com_jevents/libraries/jevdate.php on line 16
No events
December 2022
S M T W T F S
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Ledensite

aanmelden voor de ledensite

Rookgordijn en Lasergame bij installatie Tasman Stam

Vrijdagavond 26 oktober dreven 3 vletten met drie aspirant stamleden op de Zegerplas.  Een rookgordijn luidde de installatie in van Jos, Daphne en Stephan. Daarna was er een supercool Lasergame in de Uithof!
Rookgordijn en Lasergame bij installatie Tasman Stam
Op vrijdagavond dreven bij temperaturen rond het vriespunt 3 vletten op de zegerplas. In iedere vlet zat een aspirant stamlid met een opdracht. De codewoorden voor de aspirant Stamleden waren Steen, Water, Vuur en Lucht .


Zaterdag werd de installatieceremonie vooraf gegaan met een heus rookgookgordijn van Hugo die de kachel probeerde te starten tijdens de Pizzamaaltijd. Na met zuurstof bijgebracht te zijn legden Jos, Stephan en Daphne alsnog de bereidverklaring af tijdens de ‘undiscosed ceremony’ en zijn nu officieel stamlid. Daarna propten we ons in de auto om te gaan lasergamen. Dat de rookmachine bij de Uithof defect was vonden we niet erg, want we waren nog buiten adem van Hugo’s experiment.

Kim (alias Thor) was de winner van de eerste Game.  In de tweede game speelden we met meerdere teams. Team Viper, Thor en Flash wonnen het tweede game (Kim, Stephan en Daphne).